top of page

Gümüşhane'den Fethiye'ye köprü kurduk

Aslen Gümüşhane'li olan Mikail ve Büşra çiftimiz, düğünlerini yaptıktan sonra Balayı'nı geçirmek üzere Fethiye'ye geldi. Burada balayı tatillerini geçiren çiftimiz, en mutlu günlerini ölümsüz hale getirmek için Fatih Yılmaz Fotoğrafçılığı seçti. Çiftimiz internetten bize ulaştıklarını ve fotoğraflarımızı çok sevdiklerini söylediler. Karı koca olarak çalışmamızın kendilerini bize yönlendiren bir diğer etken olduğunu söyleyen çiftimizle hemen çekimlere başladık.

Derya Dost Gelinlik'te gelinliklerinin bakımını yaptıran çiftimiz daha sonra His Kuaför'de saç ve makyajlarını yaptırdı.

Kuaför aşamasının ardından çiftimizi stüdyomuzda giydirdik ve çekimler için yola çıktık.

İlk durağımızı Günlüklü'de verdiğimiz çiftimizle, alışma ve kaynaşma çekimlerimizi yaptık. Asker olan damadımız üniforma şeklindeki damatlığı ile pozlarını vermeye başladı. Ormanlık alanda yaşanan aksiliklerle birlikte (Günlüklü koyundaki tırtıllar çekimler sırasında gelinimize pek rahat vermediler :) ) sahil kısmında çekimlerimizi sürdürdük.

Bu sırada damadımız üniformalı damatlığını çıkarıp buz mavisi damatlığı ile karşımıza çıkınca olanlar oldu :)

Resmi bir şeklinde devam eden çekimlerimiz yerini eğlenceli pozların aldığı çekimlere bıraktı.

Son derece çılgın ve aşırı derece sempatik olan çiftimizle gün kararana kadar çekimlerimizi sürdürdük.

Çekimler sonunda Fatih Yılmaz Fotoğrafçılık olarak bizde; teee Gümüşhane'lerden yeni dostlar edinmenin mutluluğu, çiftlerimizde de bu özel anlarını unutulmaz hale getirmenin ve torunlarına güzel bir miras bırakmanın huzuru ile çekimlerimizi tamamladık.

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page