top of page

Balayı çiftimize Fethiyemizi tanıttık

Ülkemizin cennet köşelerinden İzmir'de yaşayan Erkan ve Yeşim çifti, haftasonu İzmir'de düğünlerini yaparak, balayı için Fethiye'ye geldi.

Aylar öncesinden rezervasyon yaptıran ve kendileriyle çekim günü tanışmamıza rağmen sanki yıllardır tanışıyor gibi olduğumuz çiftimizle kuaför aşamasının ardından Fatih Yılmaz Fotoğrafçılık stüdyolarında buluştuk.

Buradan çekimin ilk safhası için kaldıkları otele hareket ettik. Can Akçin arkadaşımızın misafirperverliği ile Sahra Su Hotel'de yaptığımız çekimler farklı deneyimlerle birlikte keyifli anlar yaşamamıza sebep oldu. Otelin her kısmını kulllanımımıza açan Can Akçin'e sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz..

Gelin hanımın gülen yüzü ve damat beyin insana huzur veren iyi niyeti ile başladığımız çekimlerimize, tarihi Likya yolunda devam ettik.

Ölüdeniz manzarasını yukarıdan görme şansına kavuşan çiftimiz Fethiye'ye aşık olduklarını ifade ettiler. (Eee biz sadece fotoğraf çekmiyor, aynı zamanda ilçemizi en iyi şekilde tanıtıyoruz. Her ne kadar ilçedeki işletmeler ve yöneticiler bizi öcü gibi görmeye devam etseler de...)

Ee tanıtım dedik ya, ilçenin tarihi mekanlarını kendilerine göstermeden olmazdı.

Ölüdeniz'den sonraki durağımız Letoon Antik kenti oldu. Antik Çağda Likya’nın dini merkezi konumunda olan tarihi kentteki çekimlerimiz sırasında İzmir'li Helen'i de verdiği pozlar ve samimi sohbeti ile ortaya çıkarmış olduk.

Ve tabiki çekimlerimizin son safhası Seydikemer ilçemizin incisi olan Kumluova-Karadere plajı'nda gerçekleşti.

Burada eşsiz pozlarla günü tamamlayarak, genç çiftimizi balayıları ile baş başa bıraktık..

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page